Jacek Dawidowicz – Specjalizuje się w zabiegach implatologicznych. Absolwent Akademii Medycznej
w Warszawie oraz Szkoły Implantologicznej w Tuluzie. Uczestnik licznych kursów i sympozjów implantoligicznych organizowanych m.in. w  Telawiwie (Izrael)  i Victorii (Hiszpania). Co roku bierze udział w najważniejszych konferencjach naukowych poświęconych implantologii takich jak: The Greater New York Dental Meeting.
Zajmuje się również protetyką, chirurgią stomatologiczną oraz stomatologią zachowawczą.
Doświadczenie zdobywał w Lecznicy Rządowej, a prywatną praktykę prowadzi od 1989.
Poniżej znajdą Państwo dyplomy i certyfikaty Doktora.


Piotr Mirowski – Zajmuje się endodoncją, stomatologią zachowawczą oraz protetyką.
Ukończył Akademię Medyczną w Lublinie 1993 roku. Po studiach uzyskał I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej. Uczestniczył w licznych kursach doszkalających. Zapraszamy do obejrzenia dyplomów i certyfikatów Piotra Mirowskiego.

Marta Zubrzycka – Wykonuje zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej i dziecięcej, endodoncji i protetyki stomatologicznej. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. W 2000 r. uzyskała dyplom pierwszego stopnia specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej.

Ewa Kopacz – Specjalizuje się w leczeniu paradontozy, endodoncji, chirurgii, protetyki. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalista II-go stopnia z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji

Dorota Kuśmierczyk – Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie ortodoncji w Zakładzie Ortodoncji IS WUM. 

 

Anna Cyrek– Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w stomatologii w szczególności endodoncji mikroskopowej. Jej praca to jej hobby. 

 

Kontakt

telefon
+48 (22) 621-50-04
telefon
+48 601 245 224
telefon
gabinet.dawidowicz@gmail.com
telefon
ul. Waryńskiego 9 m. 23 VII p. Warszawa