dr Jacek Dawidowicz – specjalizuje się w zabiegach implantologicznych. Absolwent Akademii Medycznej
w Warszawie oraz Szkoły Implantologicznej w Tuluzie. Uczestnik licznych kursów i sympozjów implantologicznych organizowanych m.in. w  Telawiwie (Izrael)  i Victorii (Hiszpania). Co roku bierze udział w najważniejszych konferencjach naukowych poświęconych implantologii takich jak: The Greater New York Dental Meeting.
Zajmuje się również protetyką, chirurgią stomatologiczną oraz stomatologią zachowawczą.
Doświadczenie zdobywał w Lecznicy Rządowej, a prywatną praktykę prowadzi od 1989.
Poniżej znajdą Państwo dyplomy i certyfikaty Doktora.

 

dr Tomasz Dawidowicz – absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbył w Mazowieckim Centrum Stomatologii. W naszej Klinice zajmuję się głównie estetyczną stomatologią zachowawczą, chirurgią stomatologiczną oraz odbudową protetyczną zębów. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu krajowych oraz międzynarodowych konferencjach i kursach.

 

dr Piotr Mirowski – zajmuje się endodoncją, stomatologią zachowawczą oraz protetyką.
Ukończył Akademię Medyczną w Lublinie 1993 roku. Po studiach uzyskał I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej. Uczestniczył w licznych kursach doszkalających. Zapraszamy do obejrzenia dyplomów i certyfikatów Piotra Mirowskiego.

dr Marta Zubrzycka – wykonuje zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej i dziecięcej, endodoncji i protetyki stomatologicznej. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. W 2000 r. uzyskała dyplom pierwszego stopnia specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej.

dr Dorota Kuśmierczyk – absolwentka Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończyła szkolenie specjalizacyjne II st. w zakresie ortodoncji w Zakładzie Ortodoncji IS WUM. 

 

 

 

Kontakt

telefon
+48 (22) 621-50-04
telefon
+48 601 245 224
telefon
gabinet.dawidowicz@gmail.com
telefon
ul. Waryńskiego 9 m. 23 VII p. Warszawa